| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
|---|---|
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük |
| Renk | Özel |
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Renk | Özel |
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Şekil | Dört Veya Beş Pençe |
| Ürün Adı | Ekskavatör hidrolik portakal kabuğu çeliği |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 30 tonluk kazıcı |
| Atma | 2250mm; Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Sertifika | ISO9001 ce |
|---|---|
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Ağırlık | 220-650kg |
| Malzeme | Q355B |
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Ağırlık | 220-650kg |
| Uygulama | madencilik |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Makine Tonu | 6-55T |
| standart kova | 0.6m3 |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Uygulama | Yükleme/boşaltma malzemeleri, günlük yükü |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Döner ve döner olmayan, Döner Tip veya Sabit Tip |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | Yükleme/boşaltma malzemeleri, günlük yükü |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Döner ve döner olmayan, Döner Tip veya Sabit Tip |