| Renk | Özel |
|---|---|
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük |
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Başvuru | 1-30t ekskavatör |
| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Başvuru | 1-30t ekskavatör |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Malzeme | Q355B |
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Ağırlık | 220-650kg |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Sertifika | ISO9001 ce |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Malzeme | Q355B |
| Garanti | 6 ay |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Sertifika | ISO9001 ce |
|---|---|
| Ağırlık | 220-650kg |
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Malzeme | Q355B |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Ürün Adı | Portakal Kabuğu Kıskacı |
|---|---|
| Marka adı | Huitong |
| Türü | Ekskavatör Uygulaması |
| Garanti | 6 ay |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Başvuru | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| Malzeme | Q355MN |
| Uygun | 1-50t Ekskavatör |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| paket | Ahşap Kasa Ambalajı |