| Kalite | Yüksek Kalite |
|---|---|
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 250-14500kg |
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Uygulama | ağırlık |
|---|---|
| tip | Kapaklı Kova |
| Malzeme | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |
| renk | Müşterinin Isteği |
| model | 5 Ton-30 Ton Ekskavatör |
| Malzeme | Q355 + Hardox + Aşınmaya dayanıklı malzeme |
|---|---|
| Renk | herhangi bir renk |
| makine | Tüm Markalar |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Paket | Standart |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
|---|---|
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Ağırlık | 250-14500kg |
| Sertifika | ISO9001 |
| Ağırlık | 250-14500kg |
|---|---|
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 250-14500kg |
|---|---|
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Güç kaynağı | Mekanik |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | ekskavatör Parçaları |
|---|---|
| Ürün adı | ekskavatör ağır iş kepçesi |
| kullanım | Yükleniyor |
| Başvuru | Ekskavatör Ataşmanı |
| Renk | Sarı |
| Uygulama | hurda, atık çelik, toprak, büyük taş vb. |
|---|---|
| OEM | availalbe |
| MOQ | 1 |
| Bağlantı noktası | Çin'deki herhangi bir Liman |
| Malzeme | Q355B / NM360 / Hardox400 |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Garanti | 1 yıl |
| kullanım | kum veya başka bir şey yükleyin veya boşaltın |
| Boy | özelleştirilmiş Boyut |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Garanti | 1 yıl |
| kullanım | kum veya başka bir şey yükleyin veya boşaltın |
| Boy | özelleştirilmiş Boyut |