| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Tüm ürün ömrü boyunca çevrimiçi destek |
| Uygulama | hurda, atık çelik, toprak, büyük taş vb. |
| Malzeme | Q355B / NM360 / Hardox400 |
| MOQ | 1 |
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Renk | Özel |
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük |
| Kalite | Yüksek Kalite |
|---|---|
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
| Renk | Özel |
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
|---|---|
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kalite | Yüksek Kalite |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
|---|---|
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük |
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
| Renk | Özel |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
|---|---|
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Renk | Özel |
| Şekil | Dört Veya Beş Pençe |
|---|---|
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Başvuru | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük |