| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| isim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Renk | Sarı siyah |
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
|---|---|
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Başvuru | ekskavatör |
| Renk | Sarı siyah |
| isim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Renk | Sarı/Siyah veya Müşterilerin İhtiyacı |
|---|---|
| Adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Q355, NM400, Hardox400 |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Renk | Müşterinin İsteği, Mavi/Siyah/Turuncu/Gri |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | Ekskavatör / Yükleyici |
| Malzeme | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | Mevcut |
| Renk | Müşterinin İsteği, Mavi/Siyah/Turuncu/Gri |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | Ekskavatör / Yükleyici |
| Malzeme | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | Mevcut |
| Renk | Müşterinin talebi,mavi/siyah/portakal/gri |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Ekskavatör / Yükleyici |
| Malzeme | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | Kullanılabilir |
| Renk | Müşterinin İsteği, Mavi/Siyah/Turuncu/Gri |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | Ekskavatör / Yükleyici |
| Malzeme | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | Mevcut |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Başvuru | Paletli Ekskavatör, Ekskavatör / Yükleyici, Yükleyici, Buldozer vb., Ekskavatör takılı |
| Tip | Ekskavatör Yedek Parçaları,Taş Kovası,Ekskavatör Kovası,Tarımsal Ormancılık İzleme Sistemi,Ahşap Kıs |
| Malzeme | Q345B,400+Diğer Markalar Standart Aşınma Malzemeleri.,Q345B+NM360,Alaşımlı Çelik,Q345B/NM400/HARDOX |
| oem | Destek |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Başvuru | Paletli Ekskavatör, Ekskavatör / Yükleyici, Yükleyici, Buldozer vb., Ekskavatör takılı |
| Tip | Ekskavatör Yedek Parçaları,Taş Kovası,Ekskavatör Kovası,Tarımsal Ormancılık İzleme Sistemi,Ahşap Kıs |
| Malzeme | Q345B,400+Diğer Markalar Standart Aşınma Malzemeleri.,Q345B+NM360,Alaşımlı Çelik,Q345B/NM400/HARDOX |
| oem | Destek |
| Renk | Müşterinin İsteği, Mavi/Siyah/Turuncu/Gri |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | Ekskavatör / Yükleyici |
| Malzeme | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | mevcut |