| Teeth | High Strength Teeth |
|---|---|
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Renk | Sarı/Siyah veya Müşterilerin İhtiyacı |
|---|---|
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
| Malzeme | Q355, NM400, Hardox400 |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Malzeme | Q355, NM400, Hardox400 |
|---|---|
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Durum | Yeni |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Durum | Yeni |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
|---|---|
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| İsim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Renk | Sarı siyah |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| Renk | Sarı siyah |
|---|---|
| Uygulama | ekskavatör |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Renk | Sarı/Siyah veya Müşterilerin İhtiyacı |
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulanabilir Endüstriler | Çiftlikler, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisleri, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 25-70 |
| Liman | Herhangi Bir Bağlantı Noktası |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Başvuru | Paletli Ekskavatör, Ekskavatör / Yükleyici, Yükleyici, Buldozer vb., Ekskavatör takılı |
| Tip | Ekskavatör Yedek Parçaları,Taş Kovası,Ekskavatör Kovası,Tarımsal Ormancılık İzleme Sistemi,Ahşap Kıs |
| Malzeme | Q345B,400+Diğer Markalar Standart Aşınma Malzemeleri.,Q345B+NM360,Alaşımlı Çelik,Q345B/NM400/HARDOX |
| oem | Destek |