| Kapasite | 1.5cbm |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu Ekskavatör |
| Tip | Ağır Hizmet Kovası |
| Malzeme | 16Mn Alaşımlı Çelik |
| OEM | Destek olmak |
| Uygulama | Ekskavatör / Yükleyici |
|---|---|
| Türü | kaya kovası |
| Malzeme | Q355B/NM400/NM360 |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| kova kapasitesi | 0,1-3 metreküp |
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
|---|---|
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| İsim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Renk | Sarı siyah |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
| Başvuru | ekskavatör |
| İsim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
|---|---|
| Başvuru | ekskavatör |
| isim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
| Renk | Sarı siyah |
| Uygulama | ekskavatör |
|---|---|
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
| Adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
|---|---|
| Uygulama | ekskavatör |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Renk | Sarı/Siyah veya Müşterilerin İhtiyacı |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
| Malzeme | Q355, NM400, Hardox400 |