| Adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
| Malzeme | Q355, NM400, Hardox400 |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 700-1000kg |
|---|---|
| Boyut | 1.0 M3 |
| Renk | Sarı siyah |
| Malzeme | Q355, NM400, Hardox450 |
| Durum | Yeni |
| Application | Excavator |
|---|---|
| Weight | 700-1000kg |
| Color | Yellow, Black |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Size | 1.0 M3 |
| Name | Excavator Rock Bucket |
|---|---|
| Size | 1.0 M3 |
| Weight | 700-1000kg |
| Condition | New |
| Color | Yellow, Black |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| AppliPCion | Excavator |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
|---|---|
| Boyut | 1.0 M3 |
| Ağırlık | 700-1000kg |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Q355, NM400, Hardox450 |
| Boyut | 1.0 M3 |
|---|---|
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
| Durum | Yeni |
| Ağırlık | 700-1000kg |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| Uygulama | Kazı makinesi |
|---|---|
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
| Boyut | 1.0 M3 |
| Ağırlık | 700-1000kg |
| Adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulanabilir Endüstriler | Çiftlikler, Makine Tamirhaneleri, Üretim Tesisi, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 25-70 |
| Liman | Herhangi Bir Bağlantı Noktası |