| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Q355b+NM400 |
| Ürün adı | Ağır Kaya Kovası |
| OEM | DAİREMİZ |
| Tip | ekskavatör ağır iş kepçesi |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Kaya Kovası |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Malzeme | Q355B+hardox400 |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Kaya Kovası |
| Tip | ekskavatör ağır iş kepçesi |
| CertifiPCion | ISO9001/CE |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| avantaj | Rekabetçi |
|---|---|
| Ürün adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Boyut | 2065*1310*1390mm |
| Teslimat süresi | 7-15 Gün |
| Marka | gümrük markası |
| Malzeme | Q355 + Aşınmaya dayanıklı malzeme |
|---|---|
| renk | Gerektiği gibi |
| Ağırlıklar | 1-20Ton |
| OEM ve ODM | Mevcut |
| Uygulanabilir Endüstriler | Çiftlikler, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Perakende, İnşaat |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Uygulama | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Başvuru | Farklı boyutlarda malzemeleri kazmak ve ayırmak, Çok amaçlı kazı |
|---|---|
| Tip | iskelet kova |
| Şart | 100% Yeni Ürün |
| Malzeme | Q355B |
| Kova kapasitesi | 0.2m3-2.1m3 |