| Uygulama | Malzemelerin yüklenmesi / boşaltılması |
|---|---|
| tip | Kapaklı Kova |
| Malzeme | Q460 + NM360 |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kapasite | 0.2-5.0CBM |
| Kalite | Yüksek Kalite |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Sertifika | ISO9001 |
| Ağırlık | 250-14500kg |
| Malzeme | Q355B,Q690D |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Q355B,Q690D |
| Ağırlık | 250-14500kg |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Sertifika | ISO9001 ce |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | Yükleme/boşaltma malzemeleri, günlük yükü |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Döner ve döner olmayan, Döner Tip veya Sabit Tip |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | Yükleme/boşaltma malzemeleri, günlük yükü |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Döner ve döner olmayan, Döner Tip veya Sabit Tip |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | Yükleme/boşaltma malzemeleri, günlük yükü |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Döner ve döner olmayan, Döner Tip veya Sabit Tip |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Uygulama | Malzemelerin yüklenmesi/toplanması, kütük yükü |
| Garanti | 12 Aylık |
| Türü | Döner & apos; lik & apos; dönmez, Döner Tipi veya Sabit Tipi |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | Yükleme/boşaltma malzemeleri, günlük yükü |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Döner ve Döner Olmayan, Döner Tip veya Sabit Tip |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | Yükleme/boşaltma malzemeleri, günlük yükü |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Döner ve döner olmayan, Döner Tip veya Sabit Tip |