| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | ekskavatör |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q355B |
| Başvuru | tüm ekskavatör ön uç ekipmanlarını takın |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Makine tipi | Ekskavatör Ataşman Aletleri |
|---|---|
| Adedi | 1 parça |
| Kalite | Yüksek kalite |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Q345/460+NM400 |
| Tip | hendek kovası |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Q345/460+NM400 |
| Tip | hendek kovası |
| Garanti | 1 yıl |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Q345/460+NM400 |
| Tip | hendek kovası |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Malzeme | Q355B,Q690D |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Ağırlık | 250-14500kg |
| Durum | % 100 yepyeni. |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Ağırlık | 250-14500kg |
| Malzeme | Q355B,Q690D |
| Durum | % 100 yepyeni. |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 250-14500kg |
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Sertifika | ISO9001 |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Kalite | Yüksek Kalite |