| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Başvuru | 1-30t ekskavatör |
| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Başvuru | 1-30t ekskavatör |
| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Başvuru | 1-30t ekskavatör |
| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Başvuru | 1-30t ekskavatör |
| Durum | % 100 yepyeni. |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Sertifika | ISO9001 ce |
| Ağırlık | 250-14500kg |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 |
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Kalite | Yüksek Kalite |
|---|---|
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 250-14500kg |
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
|---|---|
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Ağırlık | 250-14500kg |
| Sertifika | ISO9001 |
| Ağırlık | 250-14500kg |
|---|---|
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 250-14500kg |
|---|---|
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Güç kaynağı | Mekanik |
| Garanti | 1 yıl |