| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Başvuru | 1-30t ekskavatör |
| Renk | müşteri gerekli |
|---|---|
| Uygulama | ekskavatör |
| Malzeme | Q355B |
| Uygun | 30 Ton |
| Kalite | Yüksek kalite |
| Part Number | OEM Number |
|---|---|
| Thickness | Customized |
| Width | customized |
| After Warranty Service | Provide |
| Application | Excavator |
| Adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
|---|---|
| Uygulama | ekskavatör |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
|---|---|
| Başvuru | ekskavatör |
| isim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
| Renk | Sarı siyah |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Garanti |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Adedi | 1 parça |
| Paketleme | Standart İhraPC Paleti |
| Başvuru | kazı |
|---|---|
| Ağırlık | 540-6150kg |
| Boyut | Standart Boyut/Özelleştirilmiş |
| Şekil | İstiridye kabuğu |
| Kapasite | 0.4-6 Metreküp |
| Nakliye | desteklenen |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Tüm ürün ömrü boyunca çevrimiçi destek |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 3t-50T |
| Uygulama | yoğun, sert paketlenmiş malzemenin kırılması |
| Malzeme | alaşım çelik |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |