| Color | Yellow/Black |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Color | Red, Yellow, Customized |
|---|---|
| Material | Steel |
| Origin | China |
| AppliPCion | Excavator |
| Packaging | Wooden Case |
| Şekil | İstiridye kabuğu |
|---|---|
| Başvuru | kazı |
| Kapasite | 0.4-6 Metreküp |
| kullanım | Yapı |
| Ağırlık | 540-6150kg |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| AppliPCion | Excavator |
| Application | Excavator |
|---|---|
| Weight | 700-1000kg |
| Color | Yellow, Black |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Size | 1.0 M3 |
| Bolt | High Strength Bolt |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Material | High Strength Steel |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| avantaj | Rekabetçi |
|---|---|
| Ürün adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Boyut | 2065*1310*1390mm |
| Teslimat süresi | 7-15 Gün |
| Marka | gümrük markası |
| Ürün adı | Ekskavatör Fırça Tırmığı |
|---|---|
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Garanti | 1 YIL |
| Pim Çapı | Özel boyutu destekleyin |
| Uygun ekskavatör modeli | SY,PC,HD,PC,EX |
| Ağırlık | Özel |
|---|---|
| Renk | Sarıw/Siyah/Özelleştirilebilir |
| Garanti | 1 yıl |
| Adedi | 1 parça |
| Malzeme | Q355B,NM360,HARDOX-500 |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |