| kova tipi | İskelet kovası |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Renk | Sarıw/Siyah/Özelleştirilebilir |
| Kullanımı | Kanal Açma/Temizleme/Giydirme/Eleme |
| tip | Ekskavatör parçaları |
|---|---|
| renk | Müşteri Gerekli |
| Uygulama | madencilik |
| Sertlik | 48-52HRC |
| Kapasite | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| tip | Ekskavatör parçaları |
|---|---|
| renk | Müşteri Gerekli |
| Uygulama | madencilik |
| Sertlik | 48-52HRC |
| Kapasite | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Uygulama | ekskavatör |
|---|---|
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
| Malzeme | Q355B / NM360 / Hardox400 |
|---|---|
| Uygulama | Temizlik Hendekleri |
| Boyama | Astar ve son kat |
| Ambalaj malzemesi | Q345B |
| ağırlık | 0.2-1t |
| Kalite | Yüksek Garanti |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| makine ömrü | 50000 Ağaç |
| Uygun | 5-120T |
| Paketleme | Standart paketleme |
| Kalite | Yüksek Garanti |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Adedi | 1 parça |
| Paketleme | Standart paketleme |
| Uzunluk | 2560mm |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |