| özellik | yüksek verim |
|---|---|
| renk | Müşterinin Isteği |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Kelime | Ekskavatör Mıknatıs Kaldırma |
| Uygulama | Çiftlikler, Ev Kullanımı, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Renk | Müşterinin İsteği, Mavi/Siyah/Turuncu/Gri |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | Ekskavatör / Yükleyici |
| Malzeme | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | Mevcut |
| Ürün adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
|---|---|
| Tip | İnşaat Yedek Parçaları |
| Malzeme | HARDOX400/500 |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Uygun | 1t-50t Ekskavatör |
| tip | Ekskavatör parçaları |
|---|---|
| renk | Müşteri Gerekli |
| Uygulama | madencilik |
| Sertlik | 48-52HRC |
| Kapasite | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| tip | Ekskavatör parçaları |
|---|---|
| renk | Müşteri Gerekli |
| Uygulama | madencilik |
| Sertlik | 48-52HRC |
| Kapasite | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| tip | Ekskavatör parçaları |
|---|---|
| renk | Müşteri Gerekli |
| Uygulama | madencilik |
| Sertlik | 48-52HRC |
| Kapasite | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| tip | Ekskavatör parçaları |
|---|---|
| renk | Müşteri Gerekli |
| Uygulama | madencilik |
| Sertlik | 48-52HRC |
| paket | standart paketleme |