| Kalite | Yüksek Garanti |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| makine ömrü | 50000 Ağaç |
| Uygun | 5-120T |
| Paketleme | Standart paketleme |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Ürün adı | Kova Dişi |
|---|---|
| Başvuru | Ekskavatör Ataşmanı |
| Renk | sarı |
| Tip | İnşaat Yedek Parçaları |
| Bölüm adı | Ekskavatör kepçesi koruyucusu |
| ürün | Ekskavatör Ağır Hizmet Kovası |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Liman | Guangzhou/Huangpu/Nansha |
| Uygulama | Ekskavatör Bağlantısı |
| Kalite Kontrolü | %100 Muayene |
| tip | Ekskavatör parçaları |
|---|---|
| renk | Müşteri Gerekli |
| Uygulama | madencilik |
| Sertlik | 48-52HRC |
| Kapasite | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulanabilir Endüstriler | Çiftlikler, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisleri, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 25-70 |
| Bağlantı noktası | Herhangi Bir Bağlantı Noktası |