| Uygulama | ekskavatör |
|---|---|
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
| Ürün Adı | Ekskavatör HD Kova Ağır Hizmet Kovası Fabrika Fiyatı İnşaat Makine Parçaları CAT SH için Güçlendiril |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Marka | HT |
| MOQ | 1 set |
| Sertifika | ISO CE |
| Ürün Adı | Ekskavatör Ağır Hizmet Kovası |
|---|---|
| Marka adı | Huitong |
| Türü | Çukur kazı makinesi kullanımı |
| Garanti | 6 ay |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q355B |
| Başvuru | tüm ekskavatör ön uç ekipmanlarını takın |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| tip | Muhtelifleri temizle |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Adedi | 1 parça |
| Sertlik | HRC 50-53 |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulanabilir Endüstriler | Çiftlikler, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisleri, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 25-70 Ton |
| Liman | Guanghzou / Huangpu / Nansha |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
| Başvuru | ekskavatör |
| İsim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Renk | Sarı/Siyah veya Müşterilerin İhtiyacı |
|---|---|
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Ağırlık | 220-1150kg |
|---|---|
| Renk | Siyah Sarı |
| Ürün Adı | Ekskavatör Genel Amaçlı Kova |
| MOQ | 1 parça |
| Kapasite | 0,25-1,4 metreküp |