| Weight | 200-4500 Kg |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Material | High Strength Steel |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Mounting System | Integrated |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Ürün adı | Ekskavatör Ağır Hizmet Kovası |
|---|---|
| Durum | %100 yeni |
| Renk | özelleştirilebilir |
| CertifiPCion | CE ISO9001 |
| Kalite | Yüksek kalite |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Tip | ekskavatör ataşmanları |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Ürün adı | ekskavatör ağır iş kepçesi |
| Ürün adı | Ekskavatör Ağır Hizmet Kovası |
|---|---|
| OEM | mevcut |
| Kalite | Yüksek kalite |
| Renk | özelleştirilebilir |
| paket | Standart paket |
| Ürün adı | Ekskavatör Ağır Hizmet Kovası |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| paket | Standart paket |
| Başvuru | Kazı, Yükleme vb. |
| Kapasite | 3,4 metreküp |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Uygulama | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |