| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulanabilir Endüstriler | Çiftlikler, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Enerji ve Madencilik, Yapı Malzemeleri Mağazalar |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 25 |
| Uygulama | kaya |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulanabilir Endüstriler | Çiftlikler, Makine Tamirhaneleri, Üretim Tesisi, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 25-70 |
| Liman | Herhangi Bir Bağlantı Noktası |
| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Başvuru | 1-30t ekskavatör |
| Ürün Adı | Ekskavatör Ağır Hizmet Kovası |
|---|---|
| Marka adı | Huitong |
| Türü | Çukur kazı makinesi kullanımı |
| Garanti | 6 ay |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Weight | 700-1000kg |
|---|---|
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Color | Yellow, Black |
| Application | Excavator |
| Condition | New |
| Şekil | İstiridye kabuğu |
|---|---|
| Başvuru | kazı |
| Kapasite | 0.4-6 Metreküp |
| kullanım | Yapı |
| Ağırlık | 540-6150kg |
| Renk | müşteri gerekli |
|---|---|
| Uygulama | ekskavatör |
| Malzeme | Q355B |
| Uygun | 30 Ton |
| Kalite | Yüksek kalite |
| Garanti | 3 ay |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulanabilir Endüstriler | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisleri, Enerji ve Madencilik, İnşaat |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 7-70 ton |
| Uygulama | Zorlu çalışma |
| Adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
|---|---|
| Uygulama | ekskavatör |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
|---|---|
| Başvuru | ekskavatör |
| isim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
| Renk | Sarı siyah |