| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| MOQ | 1 adet |
| Kapasite | 0.4-6 Metreküp |
| Boyut | Standart Boyut/Özelleştirilmiş |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Kapasite | 0.4-6 Metreküp |
|---|---|
| Boyut | Standart Boyut/Özelleştirilmiş |
| MOQ | 1 adet |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Malzeme | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| oem | Mevcut |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Hs Kodu | 84314100 |
| Başvuru | ekskavatör kepçesi |
|---|---|
| CertifiPCion | CE ISO9001 |
| Kalite | Yüksek kalite |
| Ürün adı | Ekskavatör kapaklı Kova |
| Durum | %100 yeni |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | Yükleme/boşaltma malzemeleri, günlük yükü |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Döner ve Döner Olmayan, Döner Tip veya Sabit Tip |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | Yükleme/boşaltma malzemeleri, günlük yükü |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Döner ve döner olmayan, Döner Tip veya Sabit Tip |
| Usage | Construction |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Capacity | 0.4-6 Cubic Meters |
| Size | Standard Size/Customized |
| Yapı | Birleşik |
|---|---|
| Ağırlık | 540-6150kg |
| Renk | Sarı/Özelleştirilmiş |
| Uygulama | kazı |
| Şekil | İstiridye kabuğu |