| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Adedi | 1 parça |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Makine tipi | Ekskavatör Ataşman Aletleri |
| Renk | Müşterilerin gereksinimleri |
|---|---|
| Malzeme | Q355 |
| Başvuru | ekskavatör |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Döner ve dönmez |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Uygulama | ağırlık |
|---|---|
| tip | Kapaklı Kova |
| Malzeme | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |
| renk | Müşterinin Isteği |
| model | 5 Ton-30 Ton Ekskavatör |
| MOQ | 1 parça |
|---|---|
| Boyut | Standart Boyut/Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Uygun | 3-65 tonluk kazıcı |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Boyut | Standart Boyut/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kullanımı | Yapı |
| Ağırlık | 540-6150kg |
| Uygulama | kazı |
| Şekil | İstiridye kabuğu |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |