| Şekil | İstiridye kabuğu |
|---|---|
| Başvuru | kazı |
| Kapasite | 0.4-6 Metreküp |
| kullanım | Yapı |
| Ağırlık | 540-6150kg |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | Yükleme/boşaltma malzemeleri, günlük yükü |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Döner ve Döner Olmayan, Döner Tip veya Sabit Tip |
| Malzeme | NM400 |
|---|---|
| Uygun | EC240B Ekskavatör |
| Tip | Zor görev |
| Garanti | 6 ay |
| Şart | Yeni |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Kapasite | 0.4-6 Metreküp |
|---|---|
| Uygulama | kazı |
| Kullanımı | Yapı |
| Boyut | Standart Boyut/Özelleştirilmiş |
| Yapı | Birleşik |
| Size | Standard Size/Customized |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Color | Yellow/customized |
| Weight | 540-6150kg |
| Yapı | Birleşik |
|---|---|
| Kapasite | 0.4-6 Metreküp |
| Kullanımı | Yapı |
| Uygulama | kazı |
| Şekil | İstiridye kabuğu |
| Başvuru | kazı |
|---|---|
| Ağırlık | 540-6150kg |
| Boyut | Standart Boyut/Özelleştirilmiş |
| Şekil | İstiridye kabuğu |
| Kapasite | 0.4-6 Metreküp |
| Malzeme | Q355 |
|---|---|
| Ürün adı | İş Makinaları Ataşmanları |
| Renk | Müşterilerin gereksinimleri |
| İsim | Ekskavatör kapaklı Kova |
| Uygun | 1-120t Ekskavatör |
| Structure | Integrated |
|---|---|
| Shape | Clamshell |
| Color | Yellow/customized |
| Usage | Construction |
| Size | Standard Size/Customized |