| Renk | Müşteri Gerekli |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,NM360/400,HARDOX450/500 |
| Garanti | 12 ay |
| Uygulama | Limanlarda yaygın olarak kullanılır |
| Ağırlık | 1800kg |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Boyut | Küçük Orta Büyük |
| isim | Portakal Kabuğu Kepçesi |
| dayanıklılık | Yüksek |
| Şekil | Dört Veya Beş Pençe |
| isim | Portakal Kabuğu Kepçesi |
|---|---|
| Şekil | Dört Veya Beş Pençe |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| dayanıklılık | Yüksek |
| Renk | Turuncu |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Ürün adı | Ekskavatör Portakal Kabuğu Kepçesi |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ürün adı | Hurda kıskaç, Halat Portakal Kabuğu ekskavatör kelepçeli kepçe |
|---|---|
| Tip | Hidrolik, Döner, Ekskavatör eki |
| Malzeme | Q355B |
| Şart | 100% yeni |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Garanti | 1 Yıl, 1,5 Yıl |
|---|---|
| Tip | Sabit Kepçe Kovası |
| Paketleme | Ahşap palet |
| Kalite | Yüksek Garanti |
| Maksimum | 3760 Nm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Kalite | Yüksek kalite |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Genişlik | Genişlik |
| Maksimum Açık | 2470 mm |
|---|---|
| Türü | Dönen |
| Vinç kaldırma kapasitesi | Rica olarak |
| Operasyon Yöntemi | hidrolik |
| Tasarım | istek başına |
| Operasyon Yöntemi | hidrolik |
|---|---|
| Makine Türü | Ekskavatör Ataşman Aletleri |
| Uygun | 37-46ton ekskavatörü |
| Yapı | Portakal kabuğu |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |