| Uygun | 20 tonluk ekskavatör |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Tip | Hidrolik portakal kabuğu kepçesi |
| Şart | 100% yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| tip | dönen |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kelime | Kaya İşleyici |
| Adedi | 1 parça |
| Ürün adı | Portakal Kabuğu Kepçesi |
|---|---|
| Tip | Döndürmeme |
| Malzeme | Q355B |
| Şart | Yeni |
| Renk | Sarı siyah |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük |
| Ağırlık | 380-2250kg |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Boyut | Küçük/Orta/Büyük |
| Uygulama | Ekskavatör Çeneli Ataşmanı |
|---|---|
| Şekli | Dört Veya Beş Pençe |
| Renk | Özel |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Makine tipi | Ekskavatör Ataşman Aletleri |
|---|---|
| Adedi | 1 parça |
| Kalite | Yüksek kalite |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Uygun olmak | 5-9 ton ekskavatör |
|---|---|
| Malzeme | Q355/NM400/Hardox450 |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Moq | 1 set |
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Maksimum Açık | 2470 mm |
|---|---|
| Türü | Dönen |
| Vinç kaldırma kapasitesi | Rica olarak |
| Operasyon Yöntemi | hidrolik |
| Tasarım | istek başına |
| Operasyon Yöntemi | hidrolik |
|---|---|
| Makine Türü | Ekskavatör Ataşman Aletleri |
| Uygun | 17-26ton ekskavatörü |
| Yapı | Portakal kabuğu |
| Kurulum | Kurulması ve sökülmesi kolay |