| Maksimum Açık | 2470 mm |
|---|---|
| Türü | Dönen |
| Vinç kaldırma kapasitesi | Rica olarak |
| Operasyon Yöntemi | hidrolik |
| Tasarım | istek başına |
| Renk | Müşteri Gerekli |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,NM360/400,HARDOX450/500 |
| Garanti | 12 ay |
| Uygulama | Limanlarda yaygın olarak kullanılır |
| Ağırlık | 1800kg |
| tip | dönen |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kelime | Kaya İşleyici |
| Adedi | 1 parça |
| Renk | Müşteri gerekli |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,NM360/400,HARDOX450/500 |
| Garanti | 12 Aylık |
| Uygulama | Limanlarda yaygın olarak kullanılır |
| Ağırlık | 1800kg |
| tip | dönen |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kelime | Kaya İşleyici |
| Anahtar kelimeler | Ekskavatör Mekanik Çeneli |
| tip | dönen |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kelime | Kaya İşleyici |
| Anahtar kelimeler | Ekskavatör Mekanik Çeneli |
| tip | dönen |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kelime | Kaya İşleyici |
| Anahtar kelimeler | Ekskavatör Mekanik Çeneli |
| Renk | Müşteri Gerekli |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,NM360/400,HARDOX450/500 |
| Garanti | 12 ay |
| Uygulama | Limanlarda yaygın olarak kullanılır |
| Ağırlık | 1800kg |
| Renk | Müşteri Gerekli |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,NM360/400,HARDOX450/500 |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | hidrolik |
| Şart | 100% yeni |
| Renk | Müşteri Gerekli |
|---|---|
| Garanti | 6 Ay-12 ay |
| Ağırlık | 0,5-2T |
| Tip | hidrolik |
| Şart | 100% yeni |