| Ürün Adı | Ekskavatör Yatırma Kovası |
|---|---|
| Marka adı | Huitong |
| Türü | Çukur kazı makinesi kullanımı |
| Garanti | 6 ay |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Uygulama | Kazı makinesi |
|---|---|
| Ambalajlama | Kartonlar, paletler veya müşteriye göre |
| Garanti | 3 ay |
| Kapasite | 0.1-5 CBM |
| türü | eğimli kova |
| Garanti | 3 ay |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulanabilir Endüstriler | Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisleri, Enerji ve Madencilik, Perakende, İnşaat işleri |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 5-45 |
| Uygulama | Çamur Kazma |
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama | Kazı makinesi |
| Türü | eğimli kova |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
| Garanti | 6 ay |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Ürün adı | Ekskavatör Devirme Kovası |
| Ağırlık | 680kg-3800kg |
| Uygun | Kasa Ekskavatörü |
| Uygulama | hendek temizleme ve eğimli derecelendirme. |
|---|---|
| Malzeme | 16Mn / Q355 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| MOQ | 1 |
| Renk | herhangi bir renk |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Origin | China |
| Packaging | Wooden Case |
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Uygulama | Kazı makinesi |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
| türü | eğimli kova |
| Malzeme | Çelik |
| Ambalajlama | Kartonlar, paletler veya müşteriye göre |
| Uygulama | Kazı makinesi |
|---|---|
| Türü | eğimli kova |
| Garanti | 6 ay |
| Paketleme | Kartonlar, paletler veya müşteriye göre |
| Malzeme | Çelik |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Paketleme | Kartonlar, paletler veya müşteriye göre |
| Türü | eğimli kova |
| Kapasite | 0.1-0.75 CBM |
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |