| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Garanti | 6 ay |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
| Kapasite | 0.1-0.75 CBM |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Packaging | Wooden Case |
| Size | Customized |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Material | Steel |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Size | Customized |
| Paketleme | ahşap kasa |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | eğimli kova |
| Color | Red, Yellow, Customized |
|---|---|
| Material | Steel |
| Origin | China |
| AppliPCion | Excavator |
| Packaging | Wooden Case |
| Kapasite | 0.1-5 CBM |
|---|---|
| Ambalajlama | Kartonlar, paletler veya müşteriye göre |
| Garanti | 3 ay |
| Kaynağı | Çin |
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama | Kazı makinesi |
| Ambalajlama | Kartonlar, paletler veya müşteriye göre |
| türü | eğimli kova |
| Kaynağı | Çin |
| Kapasite | 0.1-5 CBM |
|---|---|
| türü | eğimli kova |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
| Kaynağı | Çin |
| Malzeme | çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
| Türü | eğimli kova |
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
| Kapasite | 0.1-0.75 CBM |
| Malzeme | çelik |
|---|---|
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
| Garanti | 6 ay |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| Kapasite | 0.1-0.75 CBM |