| Durum | %100 yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Kova kapasitesi | 0.35 metreküp |
| Anma Hızı | 12rpm |
| Renk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Uygulama | madencilik |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Makine Tonu | 6-55T |
| Malzeme | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Nakliye | 3 Set 1 Countainer sığabilir |
| Uygulama | nehir tarama, liman inşaatı, metro inşaatı, inşaat temelli kazı. vb. |
| Durum | %100 yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Başvuru | ekskavatör |
| Malzeme | Q355 |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Geleneksel ekipman | Kapaklı Kova |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Ürün Adı | Ekskavatör Uzun Uzanma Bomu |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 26-34ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| karşı ağırlık | 0ton |