| Adedi | 1 parça |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Garanti |
| Başvuru | İnşaat makineleri |
| Tip | Mekanik |
| Malzeme | Q355 |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Maks. Çalışma yarıçapı | 11250 mm |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Uygulama | nehir tarama, liman inşaatı, metro inşaatı, inşaat temelli kazı. vb. |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| özellik | yüksek verim |
| tip | Üç segment tipi uzun mesafeli bom |
| Kalite | % 100 test edildi |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| özellik | yüksek verim |
| tip | Üç segment tipi uzun mesafeli bom |
| Kalite | % 100 test edildi |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| özellik | yüksek verim |
| tip | Üç segment tipi uzun mesafeli bom |
| Kalite | % 100 test edildi |
| Garanti | 1 yıl |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |