| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Ürün Adı | Yüksek Uzaylı Boom ve Kol Ekskavatör İnşaat Çökme Genişletme Kol SY SK EX Ekskavatörü için Uzun Uzay |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Ekskavatör Yüksek Erişimli Bom ve Kol |
| Marka | HT |
| MOQ | 1 set |
| Sertifika | ISO 9001 |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Kova kapasitesi | 0.4Cbm |
| Ürün adı | Ekskavatör Uzun Bom ve Kol |
| Uzunluk | 13-18 metre uzunluğunda bom |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Ürün Adı | ekskavatör yıkım bomu |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 35ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Uzunluk | 20m; Özelleştirilmiş |
| Adedi | 1 parça |
|---|---|
| Renk | Müşterilerin Talebi |
| Kalite | Yüksek kalite |
| İçin uygun | 3-25ton Ekskavatör |
| Tip | Mekanik |
| Tip | Mekanik |
|---|---|
| Renk | Müşteri gerekli |
| Paketleme | Tüketici Gereksinimi (Plastik Torba İçi) |
| Kalite | Yüksek Garanti |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Kalite | Yüksek Garanti |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Paketleme | Tüketici Gereksinimi |
| Adedi | 1 parça |
| Malzeme | Q355B |