| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Ürün Adı | 26m ekskavatör teleskopik kol |
|---|---|
| Adedi | 1 set |
| Uygun | 30-50ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355b/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Kovanın Kapasitesi | 1.5-2m³: özelleştirilmiş |
| OEM | Kabul edilebilir. |
|---|---|
| Renk | Sarı |
| Uygulama | İnşaat makineleri |
| Malzeme | Q355B, Q420/550/690 |
| Görev | Silt Temizleme, Yıkım, Madencilik Faaliyetleri, Tarama |
| Ürün Adı | Uzun Erişimli Ekskavatör Bomu |
|---|---|
| İlerlemek | Uzatılmış Uzunluk ve Daha Yüksek Mukavemet |
| Malzeme | Q355B, Q420/550/690 |
| Garanti | 6 ay |
| Sertifikalar | ISO 9001 |
| Malzeme | Q355B, Q420/550/690 |
|---|---|
| Renk | Sarı |
| Sertifikalar | ISO 9001 |
| Uygulama | İnşaat makineleri |
| Ürün Adı | Uzun Erişimli Ekskavatör Bomu |
| Uygulama | madencilik |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Makine Tonu | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Uygulama | madencilik |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Makine Tonu | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Uygulama | madencilik |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Makine Tonu | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Uygulama | madencilik |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Makine Tonu | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |