| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Ekskavatör Kepçe Kepçesi |
|---|---|
| Uygun | Komatsu Ekskavatör |
| Başvuru | odun tut |
| ADEDI | 1 takım |
| modeli | PC200 PC300 PC350 PC400 |
| Renk | Müşterilerin gereksinimleri |
|---|---|
| Adedi | 1 parça |
| Kalite | Yüksek Garanti |
| Paketleme | Standart paketleme |
| Malzeme | Q355 |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulama | Topraktan kaya ve döküntüleri ayırın |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 20-50 |
| Malzeme | alaşım çelik |
| Malzeme | Q355B+NM400 |
|---|---|
| Garanti | 1 YIL |
| Pim Çapı | Özel boyutu destekleyin |
| Uygun ekskavatör modeli | SY,PC,HD,PC,EX |
| Başvuru | Madencilik, inşaat sektörü |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulanabilir Endüstriler | Çiftlikler, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Enerji ve Madencilik, Perakende, İnşaat işleri |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 20-50 |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanı |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |