| Kapasite | 0.4-6 Metreküp |
|---|---|
| Boyut | Standart Boyut/Özelleştirilmiş |
| MOQ | 1 adet |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik destek, Çevrimiçi destek, Saha bakım ve onarım hizmeti |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 10-30Ton |
| Başvuru | çiftlikler, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Malzeme | Q345B/16MN |
| Malzeme | 16Mn / Q355 |
|---|---|
| Uygulama | tüm ekskavatör için |
| Makine tonu | 10-25t |
| Sertlik | HRC 46-52 |
| Teslim süresi | 7-10days |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Uygulama | Malzemelerin yüklenmesi / boşaltılması |
|---|---|
| tip | Kapaklı Kova |
| Malzeme | Q460 + NM360 |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kapasite | 0.2-5.0CBM |
| Uygulama | Malzemelerin yüklenmesi / boşaltılması |
|---|---|
| tip | Kapaklı Kova |
| Malzeme | Q460 + NM360 |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kapasite | 0.2-5.0CBM |
| Uygulama | Malzemelerin yüklenmesi / boşaltılması |
|---|---|
| tip | Kapaklı Kova |
| Malzeme | Q460 + NM360 |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kapasite | 0.2-5.0CBM |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Packaging | Mutton |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Color | Black/Yellow |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |