| Cutting Edge | Reinforced |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavation |
| Başvuru | kazı |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek |
| Ağırlık | 200-4500 Kg |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Durability | High |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Tip | ekskavatör ataşmanları |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Ürün adı | ekskavatör ağır iş kepçesi |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| tip | Ekskavatör parçaları |
|---|---|
| renk | Müşteri Gerekli |
| Uygulama | madencilik |
| Sertlik | 48-52HRC |
| Kapasite | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Tip | ekskavatör ataşmanları |
| Ürün adı | ekskavatör kaya kovası |
| Malzeme | hardoks 400 |
| Uygun | HITACHI Ekskavatör |
| tip | Ekskavatör parçaları |
|---|---|
| renk | Müşteri Gerekli |
| Uygulama | madencilik |
| Sertlik | 48-52HRC |
| Kapasite | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Uygulama | ekskavatör |
|---|---|
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| isim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Renk | Sarı siyah |
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |