| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
| Başvuru | ekskavatör |
| İsim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulanabilir Endüstriler | Çiftlikler, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisleri, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 25-70 Ton |
| Liman | Guanghzou / Huangpu / Nansha |
| Teeth | High Strength Teeth |
|---|---|
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Ürün adı | Ekskavatör GP Kovası |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Uygun | 6t ekskavatör |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Moq | 1 set |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| tip | Ekskavatör parçaları |
|---|---|
| renk | Müşteri Gerekli |
| Uygulama | madencilik |
| Sertlik | 48-52HRC |
| Kapasite | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Renk | müşteri gerekli |
|---|---|
| Uygulama | ekskavatör |
| Malzeme | Q355B |
| Uygun | 30 Ton |
| Kalite | Yüksek kalite |
| Adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
|---|---|
| Uygulama | ekskavatör |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
|---|---|
| Başvuru | ekskavatör |
| isim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
| Renk | Sarı siyah |