| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Geleneksel ekipman | Kapaklı Kova |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Adedi | 1 parça |
| renk | Müşterinin Isteği |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası servis sağlanan | Saha bakım ve onarım servisi, Çevrimiçi destek |
| OEM | Kabul edilmiş |
| Uygulama | Bina yıkımı, nehir taraması, yüksek yol temeli, baraj ve santral inşaat projesi vb. |
| Uygulama | madencilik |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Makine Tonu | 45-55T |
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Ürün Adı | Ekskavatör standart Bom |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| İhtiyaçları | 35ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Ağırlık | 4400kg |
| Uygulama | madencilik |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Makine Tonu | 45-55T |
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Başvuru | ekskavatör |
|---|---|
| Tip | Ekskavatör Ön Parçaları |
| makine modeli | Komatsu PC Hitachi Volve Doosan |
| Malzeme | Q355B |
| oem | Sağlanan OEM Hizmetleri |