| Malzeme | Q355B / HG785 / Q690D |
|---|---|
| MOQ | 1 |
| Makine Ağırlıkları | 6T 45T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Paket | sarma |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Uygulama | yoğun, sert paketlenmiş malzemenin kırılması |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Başvuru | Paletli ekskavatör |
|---|---|
| Bölüm adı | Bom/Kol/Kova Silindir |
| makine modeli | Komatsu PC Hitachi Volve Doosan |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik + Q355 |
|---|---|
| MOQ | 1 |
| Renk | Makinenize göre |
| Paket | sarma |
| Teslimat | Deniz / gerektiği gibi |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Maks. Çalışma yarıçapı | 11250 mm |
| Ürün adı | ekskavatör kaya patlaması |
|---|---|
| Paketleme | Standart paketleme |
| Renk | özelleştirilmiş |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Garanti Sonrası Hizmet | Çevrimiçi servis |