| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Başvuru | 1-30t ekskavatör |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Ağırlık | Ağır |
| Hizmet | OEM/ODM |
| Renk | siyah/mavi |
| ambalajlama | Standart |
| fonksiyon | Tahta/Ağaç/Taş Tutma |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 300-14500KG |
| Açılış Genişliği | 1000-2200mm |
| Adı | Ekskavatör Döner Kıskaç |
| Açılış Genişliği | 1000-2200mm |
|---|---|
| Başvurmak | 2-40 Tonluk Ekskavatör |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| fonksiyon | Tahta/Ağaç/Taş Tutma |
| Renk | Siyah / Mavi Veya Özelleştirilmiş |
| Adı | Ekskavatör Döner Kıskaç |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Açılış Genişliği | 1000-2200mm |
| Hizmet | OEM |
| Görev | Tahta/Ağaç/Taş Tutma |
| Renk | Siyah / Mavi Veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Başvurmak | 2-40 Tonluk Ekskavatör |
| Hizmet | OEM |
| Ağırlık | 300-14500KG |
| Başvurmak | 2-40 Tonluk Ekskavatör |
|---|---|
| Görev | Tahta/Ağaç/Taş Tutma |
| Malzeme | Q355B |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Hizmet | OEM |
| Görev | Tahta/Ağaç/Taş Tutma |
|---|---|
| Ağırlık | 300-14500KG |
| Açılış Genişliği | 1000-2200mm |
| Hizmet | OEM |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Renk | Siyah / Mavi Veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Ekskavatör Döner Kıskaç |
| Açılış Genişliği | 1000-2200mm |