| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Ürün adı | Ekskavatör Portakal Kabuğu Kepçesi |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Adedi | 1 parça |
|---|---|
| Uygun | 1-120t Ekskavatör |
| Renk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Paketleme | Standart paketleme |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| tip | Mekanik |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Adedi | 1 parça |
| Kelime | PC200 Kovası |
| Uygun | 20 tonluk ekskavatör |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Tip | Hidrolik portakal kabuğu kepçesi |
| Şart | 100% yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Renk | Müşteri Gerekli |
|---|---|
| Garanti | 6 Ay-12 ay |
| Ağırlık | 0,5-2T |
| Tip | hidrolik |
| Şart | 100% yeni |
| Ağırlık | 250-14500kg |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 |
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Renk | Makinenize göre |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Paket | Standart |
| Teslimat | deniz |
| Ağırlık | 220-650kg |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Garanti | 6 ay |
| Sertifika | ISO9001 ce |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Ağırlık | 220-650kg |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Garanti | 6 ay |
| Sertifika | ISO9001, CE |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| tip | dönen |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kelime | Kaya İşleyici |
| Anahtar kelimeler | Ekskavatör Mekanik Çeneli |