| Uygulama | odun kapmak |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Tip | Hidrolik Döner |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Şart | 100% yeni |
| Ürün adı | Manuel Kıskaç |
|---|---|
| tip | Ekskavatör Mekanik |
| Malzemeler | Q355B |
| Başvuru | Kayaları, odunları, ekinleri kapmak |
| OEM Hizmeti | Mevcut |
| Ürün adı | Manuel Kıskaç |
|---|---|
| Tip | Ekskavatör Mekanik |
| Malzemeler | Q355B |
| Başvuru | Kayaları, odunları, ekinleri kapmak |
| OEM hizmeti | Mevcut |
| Ürün adı | Manuel Kıskaç |
|---|---|
| Tip | Ekskavatör Mekanik |
| Malzemeler | Q355B |
| Başvuru | Kayaları, odunları, ekinleri kapmak |
| OEM hizmeti | Mevcut |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 ce |
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Ağırlık | 220-650kg |
| sertifika | ISO9001 ce |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Ağırlık | 220-650kg |
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulanabilir Endüstriler | Çiftlikler, Üretim Tesisi, Perakende, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 7-70 |
| Uygulama | Ekskavatör Takıldı |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulanabilir Endüstriler | Çiftlikler, Üretim Tesisi, Perakende, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 7-70 |
| Uygulama | Ekskavatör Takıldı |
| Başvuru | Ekskavatör Ekli |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Malzeme | Hardox400/450,Q345B+NM400 |
| Tip | Dönen |
| Uygulama | Ekskavatör takılı |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Müşteri gerekli |
| Malzeme | Hardox400/450,Q345B+NM400 |
| Türü | Dönen |