| Uygun olmak | 6 tonluk ekskavatör |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Moq | 1 set |
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Uygun olmak | 10ton ekskavatör |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Moq | 1 set |
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
|---|---|
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Başvuru | ekskavatör |
| Renk | Sarı siyah |
| isim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Material | High Strength Steel |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Packaging | Mutton |
| Color | Black/Yellow |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| MOQ | 1 parça |
| Özellik | Yüksek güç |
| Kapasite | 0.1-4 Cbm |
| OEM | Kullanılabilir |
| Ağırlık | Özel |
|---|---|
| Renk | Sarıw/Siyah/Özelleştirilebilir |
| Garanti | 1 yıl |
| Adedi | 1 parça |
| Malzeme | Q355B,NM360,HARDOX-500 |
| Malzeme | Q345B |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulama | 1-30t ekskavatör |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Packaging | Wooden Case |
| Size | Customized |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Red, Yellow, Customized |