| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| tip | Ekskavatör parçaları |
|---|---|
| renk | Müşteri Gerekli |
| Uygulama | madencilik |
| Sertlik | 48-52HRC |
| Kapasite | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Renk | Sarı siyah |
|---|---|
| Uygulama | ekskavatör |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
|---|---|
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| İsim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Renk | Sarı siyah |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Application | Excavator |
|---|---|
| Weight | 700-1000kg |
| Color | Yellow, Black |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Size | 1.0 M3 |
| Malzeme | Q355, NM400, Hardox400 |
|---|---|
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Renk | Sarı/Siyah veya Müşterilerin İhtiyacı |
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
| Adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | Steel |
| Size | Customized |
| Origin | China |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Bolt | High Strength Bolt |
| AppliPCion | Excavator |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Color | Yellow/Black |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| AppliPCion | Excavator |