| Ürün adı | Ekskavatör Devirme Kovası |
|---|---|
| Genişlik | 1200-1500mm |
| OEM | Mevcut |
| eğim derecesi | 90° (her iki yönde de 45 derece) |
| Uygun | 3-8 tonluk ekskavatör |
| Uygulama | Paletli Ekskavatör, Çamur Kazma |
|---|---|
| Tip | Ekskavatör Yatırma Kovası |
| Şart | Yeni |
| Kapasite | 0.75m³ |
| Malzeme | Q355B |
| tip | Ekskavatör parçaları |
|---|---|
| renk | Müşteri Gerekli |
| Uygulama | madencilik |
| Sertlik | 48-52HRC |
| Kapasite | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Malzeme | 16Mn / Q355 |
|---|---|
| Uygulama | tüm ekskavatör için |
| Makine tonu | 10-25t |
| Sertlik | HRC 46-52 |
| Teslim süresi | 7-10days |
| Renk | Sarı/Mavi/Siyah/Kırmızı |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 veya özelleştirilmiş |
| Tip | Yatırma Kovası |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği |
| Garanti | 3 ay |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulanabilir Endüstriler | Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisleri, Enerji ve Madencilik, Perakende, İnşaat işleri |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 5-45 |
| Uygulama | Çamur Kazma |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Kaya Kovası |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Kaynağı | Çin |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| Garanti | 6 ay |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
| Türü | eğimli kova |
| Kaynağı | Çin |
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama | Kazı makinesi |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
| Garanti | 6 ay |
| Türü | eğimli kova |