| Renk | Mavi/Siyah/Turuncu/Gri |
|---|---|
| Başvuru | çamur kazmak |
| Konum | Guangzhou, Çin |
| Teslimat | 5-7 Gün |
| Kalite | Yüksek kalite |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Malzeme | çelik |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| Türü | eğimli kova |
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Türü | eğimli kova |
| Malzeme | Çelik |
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
| Kaynağı | Çin |
| Paketleme | Kartonlar, paletler veya müşteriye göre |
|---|---|
| Kapasite | 0.1-0.75 CBM |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
| Kaynağı | Çin |
| Türü | eğimli kova |
|---|---|
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
| Paketleme | Kartonlar, paletler veya müşteriye göre |
| Malzeme | Çelik |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| Paketleme | Kartonlar, paletler veya müşteriye göre |
| Garanti | 6 ay |
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| Türü | eğimli kova |
| Kapasite | 0.1-0.75 CBM |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama | Kazı makinesi |
| Garanti | 6 ay |
| Paketleme | Kartonlar, paletler veya müşteriye göre |
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
| Açılış Genişliği | 800-1500mm, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kapasite | 0.1-0.75 CBM |
| Paketleme | Kartonlar, paletler veya müşteriye göre |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| Türü | eğimli kova |
| Paketleme | Kartonlar, paletler veya müşteriye göre |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Garanti | 6 ay |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Çelik |