| Kalite | Yüksek Garanti |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Adedi | 1 parça |
| Paketleme | Standart paketleme |
| Uzunluk | 2560mm |
| Renk | Müşterilerin gereksinimleri |
|---|---|
| Adedi | 1 parça |
| Kalite | Yüksek Garanti |
| Paketleme | Standart paketleme |
| Malzeme | Q355 |
| Malzeme | Q355 |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Durum | %100 yeni |
| Ağırlık | 50-60 KG |
| Ağırlık | 1000 |
|---|---|
| Uygun ekskavatör | 20ton, 30ton |
| Kova tipi | standart kova |
| Malzeme tipi | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Malzeme Sertliği | 163-187 HB (Q355B), 400 HB (NM400), 470-500 HB (hardox500) |
| Ağırlık | 1000 |
|---|---|
| Uygun ekskavatör | 20ton, 30ton |
| Kova tipi | standart kova |
| Malzeme | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Sertlik | 163-187 HB (Q355B), 400 HB (NM400), 470-500 HB (hardox500) |
| kova genişliği | 24 inç, 48 inç |
|---|---|
| Kova Uzunluğu | 1200 mm |
| Ağırlık | 1000 kg |
| Uygun ekskavatör | 20ton, 30ton |
| Kova tipi | standart kova |
| Ağırlık | 1000 |
|---|---|
| Uygun ekskavatör | 20ton, 30ton |
| Kova tipi | standart kova |
| Malzeme | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Sertlik (q355b) | 163-187 HB |
| kova genişliği | 24, 36, 48 inç |
|---|---|
| Ağırlık | 1000 |
| Uygun ekskavatör | 20ton, 30ton |
| Kova tipi | standart kova |
| Malzeme Seçenekleri | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Ağırlık | 1000 |
|---|---|
| Uygun ekskavatör | 20ton, 30ton |
| Kova tipi | standart kova |
| Malzeme | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Sertlik (HB) | 163-187 (Q355b), 400 (NM400), 470-500 (Hardox500) |
| Uzunluk | 18 metre |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Uygun | SY215 / XE230 |
| Malzeme | Q355B |