| Tip | Sessiz / Yan / Üst |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | soosan |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| modeli | 140 mm keski |
| Tip | Sessiz / Yan / Üst |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | soosan |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| modeli | 140 mm keski |
| Tip | Sessiz / Yan / Üst |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | soosan |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| modeli | 140 mm keski |
| Ürün adı | hidrolik çekiç |
|---|---|
| Şart | %100 Yeni |
| Renk | Sarı |
| Malzeme | Q355B/Q690 |
| Maksimum Kazma Derinliği | 165mm |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Başvuru | Paletli Ekskavatör, Ekskavatör / Yükleyici, Yükleyici, Buldozer vb., Ekskavatör takılı |
| Tip | Ekskavatör Yedek Parçaları,Taş Kovası,Ekskavatör Kovası,Tarımsal Ormancılık İzleme Sistemi,Ahşap Kıs |
| Malzeme | Q345B,400+Diğer Markalar Standart Aşınma Malzemeleri.,Q345B+NM360,Alaşımlı Çelik,Q345B/NM400/HARDOX |
| OEM | Destek |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Başvuru | Paletli Ekskavatör, Ekskavatör / Yükleyici, Yükleyici, Buldozer vb., Ekskavatör takılı |
| tip | Ekskavatör Yedek Parçaları,Taş Kovası,Ekskavatör Kovası,Tarımsal Ormancılık İzleme Sistemi,Ahşap Kıs |
| Malzeme | Q345B,400+Diğer Markalar Standart Aşınma Malzemeleri.,Q345B+NM360,Alaşımlı Çelik,Q345B/NM400/HARDOX |
| OEM | Destek olmak |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Tip | Hidrolik kaya Kırıcı |
| Hareketli Tip | Tekerlekli Ekskavatör |
| Ürün adı | Ekskavatör hidrolik Kırıcı |
| İşletim ağırlığı | 800kg,21500kg |
| Ürün Adı | Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 4 tonluk kazıcı |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| keski çapı | 68mm; Özel |