| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Tip | Hidrolik kaya Kırıcı |
| Hareketli Tip | Tekerlekli Ekskavatör |
| Ürün adı | Ekskavatör hidrolik Kırıcı |
| İşletim ağırlığı | 800kg,21500kg |
| CertifiPCion | CE/ISO9001 |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Garanti | 6 ay |
| anahtar kelimeler | Mini Boy Ekskavatör |
| Ürün adı | Ekskavatör hidrolik Kırıcı |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |
| Tip | Sessiz / Yan / Üst |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | soosan |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| modeli | SB81 |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Başvuru | Paletli Ekskavatör, Ekskavatör / Yükleyici, Yükleyici, Buldozer vb., Ekskavatör takılı |
| Tip | Ekskavatör Yedek Parçaları,Taş Kovası,Ekskavatör Kovası,Tarımsal Ormancılık İzleme Sistemi,Ahşap Kıs |
| Malzeme | Q345B,400+Diğer Markalar Standart Aşınma Malzemeleri.,Q345B+NM360,Alaşımlı Çelik,Q345B/NM400/HARDOX |
| OEM | Destek |
| Ürün Adı | ekskavatör hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Paket | Standart paket |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 200-4500 Kg |
| Durum | %100 yeni |
| Tip | Sessiz / Yan / Üst |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | soosan |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| modeli | SB40'tan SB81'e |
| Ürün Adı | Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 1ton ekskavatör |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| keski çapı | 35mm; Özelleştirilmiş |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |