| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Hidrolik kutu tipi kırıcı çekiç |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 30 tonluk kazıcı |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| keski çapı | 155mm; Özelleştirilmiş |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |
| Ürün Adı | Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 8ton Ekskavatör |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| keski çapı | 75mm; Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 10ton ekskavatör |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| keski çapı | 100mm; Özelleştirilmiş |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör, Tekerlekli Ekskavatör |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Kova kapasitesi | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Kova kapasitesi | özelleştirilmiş |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Şart | Yeni |
| Maksimum kazma derinliği | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |