| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Kesme genişliği | 800-1200mm |
| Kapasite | 0.25-4.3 cbm. |
| diş tipi | Tungsten/Taş/Açık Dişler |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Kesme Yüksekliği | 10mm-180mm |
| Garanti | 3 ay |
| diş tipi | Tungsten/Taş/Açık Dişler |
| Kapasite | 0.25-4.3 cbm. |
| Teslim süresi | 7-20 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 200 takım/takım |
| Menşe yeri | guangzhou |
| Marka adı | HUITONG |
| Cutting Edge | Reinforced |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavation |
| Durability | High |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Mounting System | Integrated |
| Material | High Strength Steel |
| AppliPCion | Excavation |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Warranty | 3 Months |
|---|---|
| Capacity | 0.25-4.3cbm |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Application | Excavation |
| Teeth Type | Tungsten/Rock/Sharp Teeth |
| Uygulama | madencilik |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Makine Tonu | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Kesme Yüksekliği | 10mm-180mm |
|---|---|
| Kapasite | 0.25-4.3 cbm. |
| Garanti | 3 ay |
| diş tipi | Tungsten/Taş/Açık Dişler |
| Uygulama | kazı |
| Kesme Yüksekliği | 10mm-180mm |
|---|---|
| diş tipi | Tungsten/Taş/Açık Dişler |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Kesme genişliği | 800-1200mm |
| Garanti | 3 ay |